ZostanRentierem.com – stabilne inwestycje w nieruchomości komercyjne

ZostanRentierem.com – stabilne inwestycje w nieruchomości komercyjne.

Gdyby tak leżeć na jachcie do końca życia i obserwować szumiące morze… Marzenie? Niekoniecznie, razem z serwisem zostanrentierem.com możesz zapewnić sobie stałe dochody z posiadanych nieruchomości komercyjnych, wynajmu lokalu użytkowego lub własnej galerii handlowej i biurowca. Wystarczy odpowiednio zainwestować kapitał a dzięki wysokim stopom zwrotu nie martwić się o jutro.

Serwis skupia się na prezentowaniu ofert lokali z najemcą, którym są sieci np. Żabki, Pepco, Banku BPH, WBK i wielu innych różnych podmiotów. Lokale z najemcą to tylko jedna ze specjalności serwisu. Możemy także znaleźć ogłoszenia kupna marketów, galerii handlowych i biurowców. Wśród tych pierwszych znajdują się Biedronki, Stokrotki, Delikatesy Centrum i wiele innych. Jeśli chodzi o dwie pozostałe kategorie także można znaleźć ogłoszenia umożliwiające inwestycję kapitału. Tym, co je wyróżnia jest jasna i przejrzysta oferta. Podana jest zawsze cena, czynsz i wysoka stopa zwrotu.

Inwestycje w nieruchomości, lokale użytkowe czy ogólnie rynek nieruchomości to jedne z pewniejszych form inwestycji kapitału, który w dodatku nie traci na wartości, ale cały czas rośnie.

Idea strony opiera się na doradztwie w tych kwestiach – sprzedaży i kupna nieruchomości komercyjnych posiadających już najemcę, którym jest sieć handlowa. Daje to dużo większe bezpieczeństwo niż inwestowanie w lokal z najemcą, którego finansów nie jesteśmy pewni. Biedronka to obecnie największa sieć handlowa, więc można śmiało założyć, że lokal z nią jeszcze długo będzie wynajmowany a my będziemy mogli spać spokojnie ze świadomością, że pieniądze na nas pracują.

Serwis istnieje od czterech lat i może pochwalić się wartością sprzedaży na około 200 milionów złotych i 130 udanymi transakcjami.

Współpracują z nim nie tylko prywatni inwestorzy ale także banki, fundusze inwestycyjne, gwiazdy i sportowcy. Serwis skierowany jest do osób szukających unikalnych ogłoszeń, ale nie mających czasu przeglądać wszystkich portali i szukać najlepszych. Tym zajmuje się zostanrentierem.com. W pakiecie oczywiście pełna poufność i indywidualne traktowanie każdego klienta, z którym dostosowujemy inwestycję pod potrzeby.

Widniejąca w każdym ogłoszeniu wysoka stopa zwrotu pozwala w prosty sposób obliczyć, kiedy poniesione koszty na inwestycję w nieruchomość z najemcą zwrócą się nam i tym samym zaczniemy zarabiać. Inwestując opierają się na stopie wzrostu możemy śmiało zakładać cele finansowe do spełnienia.

Dlaczego jeszcze warto inwestować w lokale komercyjne? Nie każdy zdaje sobie sprawę z faktu, jak szybko nieruchomości zyskują na wartości. Tym bardziej, że serwis stara się dobierać ogłoszenia z najatrakcyjniejszymi lokalizacjami. Jest to także zabezpieczenie emerytalne. Inwestycja w lokal pod wynajem generuje wzrost wartości w ciągu następnych kilkudziesięciu lat. Wystarczy porównać ceny wynajmu w ciągu ostatnich dziesięciu lat, np. w Poznaniu.

Interes klienta jest najważniejszy, dlatego w pakiecie serwis świadczy usługi opierające się na ocenie efektywności inwestycyjnej metodą statystyczną i dynamiczną.

Nie czekaj dłużej zainwestuj w wakacje życia.

5 komentarzy

 • Krzychu

  Witam wszystkich chciałbym się z wami podzielić jak zostałem właścicielem nieruchomości komercyjnej.Tak więc znalazłem stronę ZostańRentierem.com i już poszło łatwo,zainwestowałem w sklep i teraz o nic się nie martwię .Po prostu nieruchomość jest tak dochodowa,że teraz jestem bardzo zadowolony,że decyzja była trafna.

  • Kamil

   Hej Krzychu,ja też zainwestowałem w nieruchomość komercyjną,a to za namową mojej siostry,która już od około trzech lat,jest niezależna i nie ma problemu z finansami.Odwiedziłem stronę ZostanRentierem.com i wybór okazał się trafny.Już tera widzę znaczną poprawę moich finansów.

 • Sabin

  Zawsze zastanawiałam się czy inwestycje w nieruchomości to trafny wybór.Otóż tak,ja również jestem właścicielem nieruchomości i chwalę sobie,że tak postąpiłam.Po wejściu na stronę ZostanRentierem.com ,wszystko zaczęło być jasne.Jest to tak dochodowa inwestycja,że nie będę się martwiła o przyszłość.

  • Kat

   Cześć Sabin.Ja również chciałam w coś zainwestować,ale był problem,co potem,czy wypali? Ale od kąt weszłam na stronę ZostanRentierem.com i nabyłam nieruchomość komercyjną,więc warto.Jest to bardzo dochodowa inwestycja a dochód jest tak duży,że już nigdy nie będę miała problemu z finansami.

 • Sisi

  Dzięki za wpisy,trochę poczytałam i również zdecydowałam się na nieruchomość.Po wejściu na stronę ZostanRentierem.com wiem w jaką nieruchomość zainwestować,aby nie stracić a tym samym,mieć duże zarobki.Moja nieruchomość okazała się być tak dochodowa,że to był świetny wybór.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *